به گزارش ایپنا آذربایجان غربی:در این انتخابات که با حضور بیش از ۳۰ سازمان مردم نهاد این اداره کل و با حضور ۱۹ کاندیدا برای انتخاب ۷ عضو مجمع همراه بود، عبدالله چمن گلی مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی با اشاره به ظرفیت بالای جوانان این استان گفت: شاهد حضور جوانانی با ظرفیت های بالا و ایده های نو در استان هستیم و من از حضور آنان در مجمع ملی دفاع خواهم کرد.

وی افزود: سمن هایی که هم اکنون تعداد آنها در حال افزایش است روز بروز قدرتمندتر میشوند و نوید روزهای بهتر و آینده ای ایده آل را می دهند.

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی تصریح کرد: جوانان باید قدر امکانات و فرصت های موجود را بدانند و وظیفه ما هم برداشتن قدمی برای جوانان پرشور استان است و تا زمانی که در این سمت باشم در این راه تلاش خواهم کرد.

در پایان انتخابات و بعد از شمارش آرا در مرحله نخست ۶ نفر برای حضور در مجمع انتخاب شدند که برای نفر هفتم کار به دور دوم کشیده شد و در پایان ۷ نفر اصلی بهمراه ۲ عضو علی البدل مشخص شدند.

زیبا نصیری، رضا مصطفی نژاد، پونه پورقنبر، رضا ابراهیمی، امین بنائی، سید منصور هدایتی و مصطفی باقری ۷ نفری بودند که با بدست آوردن آرای لازم انتخاب شدند و نعیمه بابازاده و داود نصیرخواه نیز بعنوان عضو علی البدل انتخاب شدند.

علی غیور ناظر وزارت ورزش و جوانان در پایان این انتخابات گفت: پس از برگزاری انتخابات و بررسی و تأیید نتایج آن در ستاد، اعتبارنامه اعضاء مجمع استان صادر خواهد گردید و سپس نخستین جلسه مجمع با حضور اعضاء با دستور کار انتخاب هیأت رئیسه و انتخاب نمایندگان استان در مجمع ملی برگزار خواهد شد.