به گزارش خبرگزاری ایپنا؛ برونو فرناندس دسوزا ملقب به «برونو» دروازه‌بان برزیلی که به آدم‌ربایی و قتل نامزدش متهم است با تیم برزیلی «بوآ اسپورته» قرارداد بست.

او که علاوه بر ربودن و قتل نامزدش متهم است که جسد او را تکه تکه و غذای سگ‌‌ها کرده است، ماه گذشته بعد از اعتراض به دیوان عالی برزیلی نسبت به حکمی که دادگاه برایش صادر کرده بود، آزاد شد و حالا در آستانه بازگشت به زمین فوتبال قرار دارد که این اتفاق موجی گسترده از اعتراضات را به همراه داشته است.

طبق گزارش رسانه‌های محلی، برونو فرناندس دسوزا که به برونو معروف است، روز گذشته (دوشنبه) قرار بود که با تیم دسته دومی بوا اسپورته در جنوب شرق برزیل قرارداد منعقد کند. این در حالیست که اعتراضات و انتقادات فراوانی به تصمیم مسئولان باشگاه بوا اسپورته صورت گرفته اما این باشگاه صریحاً اعلام کرده که برای عقد قرارداد با دروازه‌بان ۳۲ ساله سابق فلامنگو تردید نخواهد کرد.

به نظر می‌رسد که حتی فشار اسپانسرهای باشگاه و تهدید آنها مبنی بر قطع همکاری همچنین واکنش‌های تندی که از سوی کاربران شبکه‌های اجتماعی صورت گرفته نتوانسته باشگاه را از عقد قرارداد با برونو منصرف کند و گفته می‌شود که این بازیکن برزیلی امروز یا فردا به عنوان بازیکن جدید بوا اسپورته معرفی می‌شود.

وی از سال ۲۰۱۰ که اتهامش در مورد ربودن، گروگان گرفتن و قتل نامزدش ثابت شد پشت میله‌ها بوده است. او سال ۲۰۱۳ به ۲۲ سال زندان محکوم شد که البته بعدها مجازاتش کاهش یافت.

انتهای پیام