به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایپنا؛ کارلوس کی روش سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران در حالی اسامی ۱۹ بازیکن را برای حضور در اردو اعلام کرد که در بین آنها نام ۶ بازیکن پرسپولیسی دیده می شود.

دعوت سرخپوشان پایتخت به تیم ملی هرچند، در برنامه نود عادل فردوسی پور تا حدی لو رفته بود اما نمی توان به راحتی از صحبت های تند کی روش خطاب به شاگردان برانکو گذشت!

سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران چندی پیش،  به صراحت اعلام کرده بود که شاگردان برانکو سرمربی کروات پرسپولیس همه از اضافه وزن رنج می برند و برای حضور در تیم ملی شکمشان گنده تر از حدی است که باید باشد و به همین دلیل قرار نبود دیگر حتی یک بازیکن هم از پرسپولیس دعوت شود!

اکنون محمدرضا اخباری، علیرضا بیرانوند، محمد رشید مظاهری، رامین رضاییان، وریا غفوری، پژمان منتظری، سید جلال حسینی، مرتضی پورعلی‌گنجی، محمد انصاری، مسعود ابراهیم‌زاده، احسان حاج‌صفی، امید ابراهیمی، عزت‌الله پورقاز، مهدی ترابی، مرتضی تبریزی، ساسان انصاری، احسان پهلوان، مهدی طارمی و وحید امیری بازیکنانی هستند که به اردو دعوت شدند و در بین آنها ، ۶ بازیکن، پرسپولیسی در مقابل ۲ استقلالی هستند.

این فهرست، نشان می دهد کارلوس کی روش نسبت به برانکو نرم تر شده است و دعوای خارجی های فوتبال ایران خوابیده است! حالا همین شکم گنده ها بیشترین درصد نفرات تیم ملی را از آن خود کرده اند و شاید سکویی شوند برای پرتاب فوتبال ایران به جام جهانی.