الهه منصوریان در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری ایپنا؛ درخصوص اینکه به عنوان یکی از کاندیداهای بهترین ورزشکار زن اخلاق مدار کشور در سال ۹۵ انتخاب شده است، گفت: برای هر ورزشکاری انتخاب شدن از بعد اخلاقی بزرگترین افتخار است، که به طور حتم من هم از اینکه این افتخار نصیبم شده، بسیار خوشحالم ، امیدوارم به عنوان یک ورزشکار الگوی خوبی برای جوانترها باشم.

وی با بیان اینکه روحیه اخلاق مداری و پهلوانی در تمام ورزشکاران ایران وجود دارد، در این باره توضیح داد: در یکی از مسابقات جهانی آسیب دیدم و رقیبم بدون اعتنا به این موضوع تا می توانست به من ضربه می زد ، این باعث شد تا به یاد غلامرضا تختی بیفتم که وی در مصاف با کشتی گیر روس که آسیب دیده بود سعی می کرد فنی بزند که وی را دچار مشکل نکند، به نظر من در تمام ورزشکاران ایران این روحیه وجود دارد اگر نمونه هایی از بی اخلاقی می بینیم به این دلیل است که برخی با لباس ورزش ، خود را ورزشکار معرفی می کنند که در واقع آن ها جزو بقیه ورزشکاران نیستند، گاهی روابط جای ضوابط را می گیرد و برخی ها به جایی که نباید وارد می شوند.

ووشوکار پرافتخار ایران در ادامه افزود: ما به عنوان ورزشکار قبل از اینکه وارد گود شویم و ورزش حرفه ای را آغاز کنیم ؛ تعهداتی را به رشته ورزشی خود داریم و باید روی آن پایبند بمانیم، جزو آن تعهدات داشتن ارزش های اخلاقی است که همه سعی می کنیم آنها را رعایت کنیم.

منصوریان در بخش دیگری از صحبت هایش اعلام کرد: قرار است به همراه خواهرم سهیلا ۱۰ فروردین عازم چین شویم و برای لیگ این کشور مبارزه کنیم، البته قرار بود این اتفاق زودتر بیفتد اما دستم آسیب دیده است و الان هم گچ گرفته ام مجبور شدیم تا زمان بهبودی کامل صبر کنیم.

وی درخصوص درآمد لژیونر شدن در ووشو گفت: درآمد مبارزه در لیگ چین بسیار بالا است و به اندازه ۱۰ بار بازی کردن در لیگ ایران است ، به نظر من این ضعف ووشوی ایران است که تا این حد درآمدها در آن پایین است. تیمی که ما به آن ملحق می شویم دومین تیم پرافتخار لیگ چین است و امیدواریم بتوانیم بازی های خوبی را ارائه دهیم.

انتهای پیام/