به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایپنا، امیر قلعه نویی، سرمربی سابق تیم فوتبال استقلال در حالی مسئولیت هدایت تیم تراکتورسازی را بعد از تونی اولیویرا بر عهده گرفت که هواداران پر تعداد تبریزی از همان ابتدا هم چندان روی خوشی به آمدنش نشان نداده بودند، اما مسئولان تیم بر سر تصمیمشان استوار ماندند و قلعه نویی را روی نیمکت نشاندند.

قلعه نویی دوران پرفراز و نشیبی را در تراکتورسازی گذراند و تا حدی توانست نظر تماشاگران را به خود جلب کند اما در نیم فصل دوم ورق برای تراکتورسازان تا حد زیادی برگشت و نتایج کسب شده آنطور که هواداران انتظار داشتند نبود، البته جدایی مهره ارزشمندی همچون سروش رفیعی از تراکتورسازی و پیوستن وی به پرسپولیس نیز در کسب نتایج سرخپوشان تبریزی بی تاثیر نبود.

شنیده ها از منابع موثق حاکی از آن است که قلعه نویی تصمیم گرفته است که در لیگ بعد همراه تراکتورسازان نباشد و عنوان شده است که تیم فوتبال پیکان مقصد بعدی این مربی کارنامه دار کشورمان است.

البته این که قلعه نویی از تراکتور جدا خواهد شد قابل پیش بینی است اما اینکه آیا وی پیکان را مقصد بعدی خود انتخاب می کند جای تردید دارد که برای جواب این سوال باید فعلا صبر کرد.