کارشناس فوتبال و پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: مهدی طارمی باید روی مسئولیت هایی که به وی داده می شود بیشتر دقت کند، در بازی با الریان تصمیمش عجولانه بود.

حمید درخشان در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری ایپنا؛ درخصوص بازی پرسپولیس مقابل الریان در لیگ قهرمانان آسیا، بیان کرد: به نظر من ، بازی بدی نبود و پرسپولیس خوب بازی کرد اما در بازی های خوب فقط یک یا دو موقعیت خطرناک ایجاد می شود که باید از آن استفاده شود، در این مسابقه هم بهترین موقعیتی که برای پرسپولیس به وجود آمد همان پنالتی بود که مهدی طارمی خراب کرد.

وی در ادامه افزود: طارمی در این ضربه بی تجربگی کرد و فکر می کنم تصمیمش عجولانه بود، این بازیکن باید در مسئولیت هایی که به وی داده می شود بیشتر دقت کند، از دست دادن پنالتی شرایط را برای پرسپولیس بسیار سخت کرد و باعث شد که بازیکنان الریان انگیزه پیدا کنند از سوی دیگر روحیه بازیکنان ما از بین رفت و نتوانستیم به برد برسیم و شانس برای صعود کم شد.

کارشناس فوتبال کشورمان در پاسخ به این سوال که آیا صحیح است که همه هجمه ها به سمت مهدی طارمی باشد، گفت: خیر، نباید انقدر فشار روی طارمی بیاوریم، مطمئن هستم که این اشتباه بزرگ درس عبرتی برایش خواهد شد که در آینده همچین اشتباهی را تکرار نکند و قدر لحظات را بداند.

درخشان به بازی استقلال مقابل لکوموتیو هم اشاره کرد و درباره این مسابقه توضیح داد: استقلال در زمین حریف بازی قابل قبولی را ارائه کرد و بازی باخته را به تساوی کشاند که کار بزرگی است، اکنون شرایط خوبی دارد و شانس صعودش به مرحله بعد خوب است.

انتهای پیام/