بهداد سلیمی معتقد است؛ رکوردها همیشه در حال تغییر هستند و یک روز توسط وزنه برداران دیگر جابجا خواهند شد.

به گزارش خبرگزاری ایپنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ تالاخادزه گرجستانی توانست در مسابقات وزنه برداری قهرمانی اروپا، رکورد حرکت یکضرب جهان را به مقدار ۲۱۷ کیلوگرم از آن خود کند. این رکورد با ارزش است و برهمین اساس این موفقیت را به او تبریک می گویم. وی ۲۳ سال سن دارد و بی شک بهترین عملکرد را ارائه می دهد.

دارنده مدال طلای بازی های المپیک ۲۰۱۲ لندن در خصوص شکسته شدن رکوردش این گونه توضیح می دهد: صدرصد شکستن رکوردم توسط یک وزنه بردار بیگانه حس خوبی نیست. سعی می کنم در مسابقات آینده رکورد بهتری از این وزنه بردار گرجستانی داشته باشم و مجدداً نام ایران را به جدول رکوردها بازگردانم.

وی ادامه داد: با شکسته شدن رکوردم انگیزه زیادی برای ارتقاء مجدد رکورد دسته فوق سنگین وزن دنیا دارم و تمریناتم را تا رسیدن به هدفم دنبال خواهم کرد.

سلیمی در خصوص وضعیت جسمانی اش در اردوهای تیم ملی گفت: از دهم فروردین ماه تمرینات سبک را آغازکرده ام و به مراتب تمریناتم را برای مسابقات بین المللی امسال افزایش خواهم کرد.

وی در خصوص اینکه در مسابقات جهانی شرکت خواهد کرد، یا نه؛ افزود: تمرینات را با جدیت بیشتری دنبال می کنم و با انگیزه بالایی خود را برای مسابقات قهرمانی سال ۲۰۱۷ جهان در امریکا آماده می کنم.

ملی پوش تیم ملی وزنه برداری کشورمان در پایان در خصوص مشکلات اخیر مالی که برای فدراسیون وزنه برداری به وجود آمده است؛ خاطرنشان کرد: فدراسیون چند وقتی است که با مشکل مالی دست و پنجه نرم می کند و قطعاً مشکلات مالی روی عملکرد ملی پوشان المپیکی و حتی سایر نفرات تیم ملی تاثیر منفی خواهد گذاشت. پس از المپیک ریو مبلغی به عنوان حقوق داده نشده است. بی تردید وزنه برداران مشکلات خاص خودشان را دارند. باید مسئولان ازقهرمانان حمایت کنند تا بتوانند عملکرد خوبی در مسابقات آینده بین المللی داشته باشند.

انتهای پیام/