به گزارش خبرگزاری ایپنا؛ میر معصوم سهرابی درست است که سقوط ما به لیگ ازادگان قطعی شد اما هنوز سه بازی تا پایان فصل باقی مانده و عملکرد ما روی سرنوشت تیم های دیگر تاثیر دارد بنابراین برای دفاع از اعتبار فوتبال آذربایجان و باشگاه ماشین سازی با همه توان به مصاف حریفان می رویم و همزمان هم کار آسیب شناسی دلایل سقوط تیم را بررسی می کنیم.

این فصل تجربه بسیار خوبی برای ما شد و باید از آن درس بگیریم. هواداران مطمئن باشند با حمایت های شهرداری، شهردار و اعضای شورای شهر یک فصل دیگر به سرعت به لیگ برتر صعود می کنیم. قطعا این بار تصمیمات احساسی نمی گیرم و جلوی دخالت ها را خواهیم گرفت ضمن اینکه متاسفانه شاهد بودیم که برخی رسانه ها و افراد در تبریز دوست نداشتند که ماشین سازی نتیجه بگیرد که این بار با راهکارهای مناسب با این موضوع هم مقابله می کنیم.

وی درباره شکست تیم ماشین سازی مقابل پرسپولیس و قطعی شدن سقوط این تیم به لیگ آزادگان گفت:  تیم ما مقابل پرسپولیس عملکرد خوبی داشت و اگر بازیکنان ما از موقعیت های خود استفاده می کردند تساوی حداقل نتیجه عادلانه بود. ضمن اینکه مثل خیلی از دیدارهای قبلی ما از اشتباهات داوری ضربه خوردیم به طوریکه یک پنالتی قطعی ما گرفته نشد و به گواه کارشناسان پنالتی گرفته شده برای پرسپولیس هم پنالتی نبود.

مدیرعامل ماشین سازی؛ درمورد اینکه آیا در لیگ آزادگان هم قصد دارید با فرهاد کاظمی ادامه دهید، تاکید کرد: اولویت اول ما برای فصل آینده فرهاد کاظمی است و باید با او در این زمینه صحبت کنیم ضمن اینکه هیئت مدیره باشگاه در این خصوص تصمیم نهایی را می گیرد. هرچند که از نتایج راضی نیستیم اما با حضور فرهاد کاظمی به گواه کارشناسان تیم ماشین سازی با نظم و برنامه در هر بازی به میدان می رود. ما در ۲ یا ۳ پست شدیدا نیاز به بازیکن ئداشتیم اما با توجه به اینکه در نیم فصل بازیکن خوب بیرون نبود متاسفانه نتوانستیم در راستای تقویت تیم اقدان خاصی را انجام دهیم.

وی درباره حواشی پیش آمده در جریان بازی ماشین سازی و پرسپولیس تاکید کرد: شاهدیم اتفاقات به مراتب بدتری در جریان بازی های تیم هایی همچون استقلال و پرسپولیس پیش می آید که رسانه ها به نوعی از آن گذر می کنند اما در مورد این بازی متاسفانه شاهد بزرگنمایی برخی رسانه ها درباره اتفاقات پیش آمده هستیم. خوشبختانه نمایندگان فدراسیون فوتبال، ناظر بازی و حتی شخص خود حمیسی در ورزشگاه حاضر بودند و دیدند که تماشاگران ما در سکوهای مقابل جایگاه در کنار پرچم بزرگ ماشین سازی مستقر بودند و به غیر از تشویق تیم خود کار دیگری انجام ندادند.

سهرابی افزود: واقعا نمی دانم آیا اتفاقات رخ داده از سوی تماشاگران پرسپولیسی مستقر در ورزشگاه رخ داد یا تراکتورسازی اما چیزی که مسجل است این است که تماشاگران پرسپولیس از همان دقایق ابتدایی بازی به دنبال تحریک تماشاگران تبریزی بودند و از نظر من مقصر اصلی این اتفاقات آنها هستند ضمن اینکه مردم آذربایجان داغدار هستند و به همین دلیل در جلسه هماهنگی پیش از بازی هم مقرر شد که در صورت قهرمانی پرسپولیسی ها آنها داخل زمین به جشن و شادی نپردازند و این کار را در رختکن خود انجام دهند که شاهد خلف وعده آنها در این خصوص بودیم.

سهرابی تصریح کرد: امیدوارم مسئولان کمیته انضباطی برای اجرای عدالت این موضوع را در نظر بگیرند که تماشاگران ماشین سازی نقشی در حوادث پیش آمده نداشتند .

انتهای پیام/