تیم ملی والیبال زیر ۲۳ سال مردان ایران در چهارمین مسابقه تدارکاتی خود در لهستان مغلوب شد.

به گزارش خبرگزاری ایپنا و به نفل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، دومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان زیر ۲۳ سال (امید) آسیا ۱۱ تا ۱۹ اردیبهشت ماه سال جاری به میزبانی جمهوری اسلامی ایران در شهر اردبیل برگزار می شود.
تیم ملی زیر ۲۳ سال مردان ایران از روز شنبه ۲۶ فروردین ماه تمرینات و بازی های تدارکاتی خود را در اردوی برون مرزی لهستان آغاز کرده است که ملی پوشان ایران عصر دیروز در چهارمین دیدار تدارکاتی خود برای دومین بار به مصاف تیم «BBTS Bielsko» رفتند.
شاگردان خوان سیچلو سرمربی تیم والیبال زیر ۲۳ سال ایران در سه ست اول تا سوم این مسابقه ۲۵ بر ۲۳، ۲۸ بر ۲۶ و ۲۶ بر ۲۴ مغلوب میزبان خود شدند و با موافقت سرمربیان دو تیم یک ست دیگر بازی برگزار شد و تیم ایران ست چهارم را ۲۵ بر ۲۰ به سود خود پایان داد.
تیم ملی والیبال زیر ۲۳ سال مردان ایران که روز گذشته این تیم را سه بر یک شکست داده بود، این مسابقه را با ترکیب جواد کریمی ، امین اسمعیل نژاد ، سعید جواهری ، سلیم چپرلی ، سهند اله وردیان ، رحمان تقی زاده و محمد دلیری آغاز کرد.
دومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا با حضور ۱۱ تیم شامل ایران، چین تایپه، چین، ژاپن، تایلند، استرالیا، قزاقستان، پاکستان، ازبکستان، سریلانکا و مالزی برگزار می شود.
دور مقدماتی این رقابت ها در چهار گروه (سه گروه سه تیمی و یک گروه دو تیمی) برگزار می شود که ایران با پاکستان در گروه نخست قرار دارند.