ضیاء عربشاهی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری ایپنا؛ درخصوص برد پرسپولیس مقابل ماشین سازی و قهرمانی زودهنگام این تیم بیان کرد: خوشحال هستیم که پرسپولیس به قهرمانی رسید البته پیش از این پیش بینی می شد که این اتفاق بیفتد، زیرا ۸ بازیکن ملی پوش داشت ، ضمن اینکه دو بازیکن دیگر یعنی محسن مسلمان و سروش رفیعی هم شایستگی ملی پوش شدن دارند.

وی در ادامه افزود: بعد از نایب قهرمانی در لیگ سال گذشته ، امسال تیم پرسپولیس از همان ابتدا برای قهرمانی بسته شده بود و کادر فنی از ابتدا هدف را در قهرمانی قرار داده بود و خدا را شاکریم که به این مهم دست یافت و باوجود اینکه هفته پایانی نرسیده است، به قهرمانی زودهنگام دست یافتیم.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درخصوص اتفاقاتی که ابتدای فصل برای طارمی و رضاییان رخ داد و باعث شد با تیم ترکیه ای قراداد ببندند و بعد آن را فسخ کنند، گفت: پرسپولیس امسال تا حدودی درگیر حواشی شد، من در همان زمان هم گفته بودم که طارمی و رضاییان باید صبر می کردند تا پخته تر و اسمی تر  شوند ، بعد برای رفتن به لیگ غیر ایران اقدام کنند، هدف آنها باید بزرگ باشد مثلا پیوستن به لیگ های اروپایی ، بازی در تیم هایی مثل کشورهای همسایه، ترکیه و قطر هدف کوچک و بی فایده ای است.

عربشاهی درباره اتفاقی که برای رضاییان افتاد و وی را مجبور به دریافت رضایت نامه کرد ، اظهار داشت: به نظر من در حق رضاییان ناپدری شد، برانکو به عنوان سرمربی و کسی که بالای سر بچه ها به آنها تمرین می دهد مانند پدر است، باید آنها را به یک چشم ببیند در مورد رامین باید خویشتن داری می کرد و تنبیه بیش از اندازه سخت بود.

وی ادامه داد: پرسپولیس نیمکت ضعیفی دارد ، درست است که در لیگ به قهرمانی دست یافته است اما هدف بعدی لیگ قهرمانان آسیاست که بازی های مهمی را در پیش داریم ، ای کاش برانکو برای رفتن رضاییان حداقل تا پایان فصل صبر می کرد.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس پیش بینی خود را درخصوص اینکه استقلال نایب قهرمان می شود یا تراکتورسازی این گونه بیان کرد: هم تراکتورسازی تیم خوبی دارد هم استقلال، اما از نظر من شاگردان منصوریان جوانتر هستند و شایستگی بیشتری برای گرفتن سهمیه به صورت مستقیم دارند البته از ابتدای فصل من پیش بینی کرده بودم که استقلال بین دوم و چهارم شود.

 

انتهای پیام/