به گزارش خبرگزاری ایپنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو؛ این مسابقات که از صبح روز شنبه با حضور نمایندگان کشورهای عراق، قزاقستان، بلغارستان، بلاروس، اندونزی، سنگاپور، برونئی، هند، لبنان، ارمنستان، افغانستان، بنگلادش، پاکستان و ایران (تیم های پارس جنوبی و شهرداری دامغان) در دو بخش ساندا و تالوی مردان در سالن غدیر سمنان آغاز شده بود، عصر امروز یکشنبه با شناخت نفرات و تیم های برتر به اتمام رسید.

در پایان و در مجموع دو بخش ساندا و تالو تیم پارس جنوبی با کسب ۱۰ مدال طلا، ۶ نقره و ۲ برنز بر سکوی نخست ایستاد.

اندونزی با اتکاء به درخشش تالوکاران خود با کسب ۵ نشان طلا، ۲ نقره و ۲ برنز به نایب قهرمانی رسید و برونئی با ۲ مدال طلا و یک برنز بر سکوی سوم ایستاد.

شهرداری دامغان نیز با اتکاء به نفرات جوان خود و تلاش فراوان با یک مدال طلا، ۵ نقره و چهار برنز به مقام چهارمی رسید.

*اسامی نفرات برتر به شرح زیر است.

*ساندا/

وزن منهای ۵۶ کیلوگرم:

۱-مسعود انصاری از پارس جنوبی

۲-داوید هایک از ارمنستان

۳-حامد کرمی از شهرداری دامغان و عبدل کالیر از پاکستان

وزن منهای ۶۰ کیلوگرم:

۱-پاتاب سینگ از هند

۲-سجاد تقی پور از شهرداری دامغان

۳-یوسف خیرخواه از پارس جنوبی و خلیل اسماعیل از افغانستان

وزن منهای ۶۵ کیلوگرم:

۱-فرود ظفری از پارس جنوبی

۲-محمد قاسم از عراق

۳-کارپتا توسوای از ارمنستان و سالیپ سائو از بلغارستان

وزن منهای ۷۰ کیلوگرم:

۱-محسن محمدسیفی از پارس جنوبی

۲-شاریپ خیر از پاکستان

۳-یوسف صبری از شهرداری دامغان و محمد سلام از عراق

وزن منهای ۷۵ کیلوگرم:

۱-یزدان کرم نژاد از پارس جنوبی

۲-راجا دئونی از هند

۳-سجاد محمد از عراق و امیرحسین یوسفی از افغانستان

وزن منهای ۸۰ کیلوگرم:

۱-یزدان میرزایی از پارس جنوبی

۲-حسین یلا از شهرداری دامغان

۳-کنژکایف از قزاقستان و حسین فخیر از عراق

وزن منهای ۸۵ کیلوگرم:

۱-امیر فضلی از پارس چنوبی

۲-اعتصام گنجیان از شهرداری دامغان

۳-بهزاد کرم از لبنان و رولیچ وادزیم از بلاروس

وزن منهای ۹۰ کیلوگرم:

۱-مرتضی نوروزی از پارس جنوبی

۲-اشکان دلفانی از شهرداری دامغان

۳- راجینده از هند و محمود کریمی از افغانستان

وزن به اضافه ۹۰ کیلوگرم:

۱-آرمان بازیاری از پارس جنوبی

۲-زاخار ریابوف از قزاقستان

۳-مصطفی میرزایی از افغانستان و رشید مینهس از پاکستان

*تالو/

چانگ چوان

۱-ادگار موروالو از اندونزی

۲-آکماد هولائفی از اندونزی

۳-سیدمحمد حسینی از پارس جنوبی

نان چوان

۱-محمد صالیحین از برونئی

۲-مصطفی حسن زاده از پارس جنوبی

۳-سیدامین حسینی از افغانستان

تای چی چوان

۱-بوبی گوناوان از اندونزی

۲-علی وطن خواه از پارس جنوبی

۳-لیمپد پوکبام از هند

دائوشو

۱-هادی محمدی از شهرداری دامغان

۲-آکماد هولائفی از اندونزی

۳-ادگار موروالو از اندونزی

جین شو

۱-اروین ویجا از اندونزی

۲-بهروز بخشی زاده از پارس جنوبی

۳-آنجول نامدیو از هند

چیانگ شو

۱-بهروز بخشی زاده از پارس جنوبی

۲-آنجول نامدیو از هند

۳-اروین ویجاینتو از اندونزی

گوئن شو

۱-آکماد هولائفی از اندونزی

۲-محمد حسینی از پارس جنوبی

۳-هادی محمدی از شهرداری دامغان

نن گوئن

۱-مصطفی حسن زاده از پارس جنوبی

۲-محمد میرخانی از شهرداری دامغان

۳-محمد صالیحین از برونئی

تای چی جین

۱-بوبی گوناوان از اندونزی

۲-علی وطن خواه از پارس جنوبی

۳-لیما پوکامپ از هند

انتهای پیام/