میرمیران در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری ایپنا درخصوص اینکه آیا در جلسه کمیته انضباطی حاضر می شوید یا خیر، بیان کرد: جلسه کمیته انضباطی آخر برای چه؟ من جز واقعیت حرفی را بر زبان نیاوردم، اصلا علینژاد را به عنوان رئیس قبول ندارم، حالا ایشان می خواهد جلوی دیگران خم شود و … به خودش مربوط است اما من وظیفه دارم از حق خودم و ورزشکاران این رشته ورزشی دفاع کنم.

**پیکر داداشی را کالبد شکافی می کردند مشخص می شد که دق کرده است!

پرافتخارترین ووشوکار سنگین وزن ایران اذعان داشت: این همه افتخار آوردیم حالا خیلی راحت خانه نشینمان کرده اند حرمتمان را هم نگه نمی دارند، نمی دانند دلمان برای ووشو می تپد؛ مرحوم داداشی یک عمر برای ووشو زحمت کشید اما سبکش را گرفتند، باور کنید اگر کالبد شکافی می شد مشخص بود که از دست این ها دق کرده است الان هم نوبت به من رسیده است.

وی ادامه داد: بهزاد کتیرایی بهترین رئیس فدراسیون کاراته بود و پایه گذار لیگ ووشو، حالا این ها می گویند ووشوی نوین را ما آوردیم و فکر می کنند که با بچه طرف هستند، ادعای خدایی می کنند.

**کفن می پوشم و جلوی وزارت ورزش می روم

میرمیران با بیان اینکه آوردن علینژاد اشتباه خودشان بود، ادامه داد: ما رفتیم جلوی علی آبادی را گرفتیم و گفتیم که ولی زاده صلاحیت ریاست بر ووشو ندارد آن را برکنار نکردیم که حالا علینژاد بدتر با ما تا کند، علینژاد را خودمان آوردیم و اشتباه از خودمان بود، اولش فقط دنبال ما می دوید، مسابقات میانمار که من سرمربی بودم دنبال این بود فقط کنارمان عکس بگیرد.

وی خاطرنشان کرد: می خواهم کفن بپوشم و بروم جلوی وزارت ورزش ، گروهی را هم جمع می کنم حتی شده چادر می زنیم تا بگوییم که علینژاد لیاقت ریاست بر فدراسیون ووشو را ندارد، این آدم دیکتاتور است یک نفر باید جلویش بایستد، بسیاری را ترسانده که اگر حرف بزنید سبک هایتان را می گیرید.

سرمربی سابق تیم ملی ووشو در ادامه افزود: حیدری رئیس فدراسیون کونگ فو هم گفته است که علینژاد باید فدراسیون ووشو را جمع کند و برود ، تا چه زمانی علینژاد می خواهد این روندی که در پیش گرفته است را ادامه دهد و نظراتش را تحمیل کند؟  دیگر بس است خانه نشینی ما باید تکلیفمان مشخص شود ، مطمئن باشید کوتاه نمی آیم چون به صحت حرفهایم ایمان دارم.

انتهای پیام