پیشکسوت باشگاه استقلال و بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران گفت: استقلال هدفش کسب امتیاز بود و به آن رسید اما بازی از نظر فنی جالب نبود.

ستار همدانی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری ایپنا، در خصوص بازی استقلال مقابل لکوموتیو گفت: استقلال در بازی روز گذشته به هدفی که دنبال می کرد رسید، یعنی یک امتیاز ارزشمند کسب کرد و می تواند استقلال را به صعود نزدیک کند اما از نظر فنی این دیدار قابل قبول نبود و خوب بازی نکرد و ضعف های زیادی داشت.

وی در ادامه توضیح داد: از اشکالات استقلال در چیدمان می توانم به حضور علی قربانی در گوش راست اشاره کنم که واقعا نمی دانم برای چه این بازیکن را در این پست گذاشتند؟ هرکس گوش راست بازی می کند باید استایل آن را هم داشته باشد اما این بازیکن نه از نظر فیزیکی و نه فنی استایل لازم را نداشت، امیدنورافکن هم اگر تنبیه شده و به تیم بازگشته است، پس باید از پتانسلیش استفاده کنیم در مجموع و باوجود تمام این موارد استقلال امتیازی را گرفت که به کمک آن شرایطش در جدول بهتر شد و می تواند به صعود بیندیشد.

کارشناس فوتبال درخصوص بازی های تیم های ایرانی در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا بیان کرد: تیم های ایرانی در کل، بازی های خوبی را در آسیا از خود به نمایش گذاشته اند البته به نظر من راه ذوب آهن از همه هموارتر است، بازی بعد در لیگ قهرمانان حیاتی است و فینال گونه خواهد بود هر تیمی در این مسابقه امتیاز بگیرد می تواند به صعود فکر کند در غیر این صورت شرایط در بازی آخر سخت و نشدنی خواهد شد.

همدانی نظرش را درباره بازی پرسپولیس مقابل الریان و پنالتی که طارمی خراب کرده بود، اینطور بیان کرد: پرسپولیس می توانست از شرایط میزبانی بهتر استفاده کند، آنها پرسپولیس گونه بازی نکردند و مثل بازی های گذشته ظاهر نشدند، مهدی طارمی هم بی تجربگی کرد، نباید در شرایطی که تیمش به برد احتیاج داشت ریسک می کرد ، به هرحال طرفداران باید این موضوع را با توجه به بازی های قبل طارمی و جاهایی که این بازیکن برای سرخپوشان شادی آفرین بوده، ببخشند، بازیکنان دیگر پرسپولیس باید کمک کنند تا طارمی روحیه از دست رفته اش را دوباره به دست آورد.

بازیکن سابق تیم ملی فوتبال کشورمان در بخش پایانی صحبت هایش گفت: من مخالف بازیکن سالاری هستم اما از نظر من برانکو باید در رابطه با رامین رضاییان بهتر مدیریت می کرد و این بازیکن را به راحتی از دست نمی داد، رضاییان در بازی با الریان می توانست موثر باشد، در شرایطی که حریف در لایه های دفاعی فرو رفته بود نیاز به بازیکنی که بتواند این لایه ها را باز کند به خوبی احساس می شد.

انتهای پیام/