به گزاش خبر گزاری ایپنا ،

رقابت‌های انتخابی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی جوانان

روزهای ۱۷ و ۱۸ فروردین ماه در محل خانه کشتی شماره ۲ تهران برگزار شد.

اسامی نفرات برتر این مسابقات به شرح زیر است:

رقابت‌های کشتی آزاد انتخابی

تیم ملی جوانان  با شرکت ۷۳ کشتی گیر از ۱۹ استان در قالب ۲۰ تیم طی ۹ دوره

با انجام ۱۲۸ کشتی از تاریخ  ۱۶ لغایت ۱۸ فروردین ماه ۱۳۹۶

که در تهران خانه کشتی شماره ۲ برگزار شد و نتایج آن به شرح ذیل است:

۵۰ کیلوگرم

۱- علی فاتحی (تهران)  ۲- امیر پرسته (مازندران)

۳- مجتبی نوروز صحرایی (توابع تهران) ۴- وحید ورزیده (توابع تهران)

۵۵ کیلوگرم

۱- نادر نصری (مازندران)۲- علیرضا سرلک (لرستان)

۳- افشین رحمانی (مازندران)۴- علیرضا نمازی (مازندران)

۶۰ کیلوگرم

۱- یونس امامی (تهران) ۲- ابوالفضل حاجی پور (مازندران)

۳- رضا محمدی (توابع تهران) ۴- مهدی مولایی ( خوزستان)

۶۶ کیلوگرم

۱- امیرحسین حسینی (تهران) ۲- حسین مصطفوی ( آذربایجان شرقی)

۳- حسن شاکری (مازندران) ۴- فرهاد نوری (تهران)

۷۴ کیلوگرم

۱- محمد متقی نیا (خراسان رضوی) ۲- علی سوادکوهی (مازندران)

۳- فریبرز بابایی (مازندران) ۴- ابراهیم قلی‌پور (مازندران)

۸۴ کیلوگرم

۱- احمد بذری (مازندران) ۲- حامد منافیان (آذربایجان شرقی)

۳- سید ساجد سیدی (مازندران) ۴- محمد قلی‌پور (مازندران)

۹۶ کیلوگرم

۱- دانیال شریعتی (همدان) ۲- امیررضا فتاحی (تهران)

۳- میثم عبدی (توابع تهران) ۴- سجاد عزیزی (توابع تهران)

۱۲۰ کیلوگرم

۱- شایان جلیل‌زاده (تهران) ۲- نویدالله قلی‌نویسی (آذربایجان شرقی)

۳- نعیم حسین‌زاده (مازندران) ۴- نیما باستی (تهران)

رقابت ‌ای کشتی فرنگی انتخابی تیم ملی جوانان

با شرکت ۷۷ کشتی گیر از ۲۰ استان در قالب ۲۱ تیم طی ۹ دوره با انجام ۱۲۸ کشتی

از تاریخ  ۱۶ لغایت ۱۸ فروردین ماه ۱۳۹۶ که در تهران خانه کشتی شماره ۲ برگزار شد و نتایج آن به شرح ذیل است:

۵۰ کیلوگرم

۱- پویاد دادمرز (خوزستان) ۲- علی یاری‌زاده (خوزستان)

۳- محمدهادی شعبانی (فارس) ۴- مهرگان جهانگیری (خوزستان)

۵۵ کیلوگرم

۱- محمدجواد رضایی (قم) ۲- بهنام عبدولی (خوزستان)

۳- میثم دلخانی (فارس) ۴- اشکان میرکاری (لرستان)

۶۰ کیلوگرم

۱- کرامت عبدولی (خوزستان) ۲- حامد تاب (خوزستان)

۳- یوسف حسین‌وند (خوزستان) ۴- سعید رحیمی (فارس)

۶۶ کیلوگرم

۱- امین کاویانی نژاد (خوزستان) ۲- حسین اسدی (خوزستان)

۳- محمدسعید عزیزی (کرمانشاه) ۴- سجاد ایمن طلب (مازندران)

۷۴ کیلوگرم

۱- محمد شربی (خوزستان) ۲- سید محمد چوبچیان (گیلان)

۳- محمدحسن حسینی (خراسان رضوی) ۴- شایان عفیفی (آذربایجان شرقی)

۸۴ کیلوگرم

۱-محمدهادی ساروی (مازندران) ۲- مهدی بالی (مازندران)

۳- آرمان علیزاده (خوزستان) ۴- علیرضا شیخی (البرز)

۹۶ کیلوگرم

۱- امیرمحمد نوروزی (تهران) ۲- علی قاسمی (مازندران)

۳- حمیدرضا بادکان (تهران) ۴- حامد احمدزاده (البرز)

۱۲۰ کیلوگرم

۱- امیرمحمد حاجی‌پور (مازندران) ۲- امین میرزازاده (خوزستان)

۳- مسعود میرزائیان (چهارمحال و بختیاری) ۴- مجتبی رضایی (البرز)

انتهای پیام/