به گزارش خبرگزاری ایپنا و به نقل از کمیته ملی پارالمپیک، سرمربی تیم ملی فوتبال ۵ نفره با اعلام این خبر گفت: مسابقات آسیایی فوتبال ۵ نفره آذرماه در کشور مالزی برگزار می‌شود که به منزله کسب سهمیه رقابت‌های جهانی ۲۰۱۸ مادرید است.

وی افزود: ۲ هفته بعد از ماه مبارک رمضان مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی برگزار می‌شود و ۲۰ روز بعد از آن نیز اردوهای آمادگی آغاز خواهد شد. همزمان با برگزاری اردوهای آمادگی، ۲ دوره مسابقات باشگاهی را برای بالا بردن آمادگی ملی‌پوشان پیش‌بینی کرده‌ایم که به صورت رفت و برگشت برگزار خواهد شد.

جواد فلفلی به برگزاری اردوهای آمادگی تیم ملی در ۷ مرحله اشاره کرد و اظهار داشت: برای بالا بردن آمادگی تیم ملی، هفت مرحله اردوی آمادگی پیش‌بینی کرده‌ایم که با موافقت فدراسیون اردوها را برگزار خواهیم کرد.

سرمربی تیم ملی فوتبال ۵ نفره ایران در پایان به تغییر ترکیب تیم ملی اشاره کرد و گفت: مطمئنا در ترکیب و شرایط تیم ملی در مقایسه با پارالمپیک ریو تغییراتی خواهیم داشت، اما خیلی عمده نیست یعنی تغییرات کمی داریم و نگاهمان به پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو است. در این اردوها از بازیکنان جوان در کنار باتجربه‌ها استفاده می‌کنیم تا جوانترها از تجربه کافی برخوردار شوند.

انتهای پیام/