به گزارش  خبرگزاری ایپناو به نقل از کمیته ملی پارالمپیک، رئیس انجمن اسکی فدراسیون جانبازان و معلولین پس از برگزاری جلسه با کمیته فنی کمیته ملی پارالمپیک گفت: این جلسه درباره بررسی تقویم ورزشی اسکی و برنامه‌های انجمن برای حضور پرقدرت در پارالمپیک زمستانی برگزار شد که در پایان با حضور تیم ملی در مسابقات کاپ آسیایی در کره‌جنوبی و فراهم کردن تجهیزات اسکی توسط کمیته ملی پارالمپیک موافقت شد.

عیسی ساوه شمشکی افزود: در جلسه امروز با کمیته فنی کمیته ملی پارالمپیک درباره مسابقات تدارکاتی تیم ملی اسکی جهت حضور در بازی‌های پارالمپیک زمستانی صحبت شد که سفر تیم ملی به مسابقات بین‌المللی امارات و آلمان با توجه به برنامه‌ریزی کمیته بین‌المللی پارالمپیک و فراهم کردن امکانات و با حمایت اسپانسر انجام خواهد شد.

وی درباره اردوهای تیم ملی گفت: امسال علاوه بر اعزام تیم ملی به مسابقات کاپ آسیایی کره‌جنوبی که هنوز زمان آن مشخص نشده است، میزبانی رقابت‌های کاپ آسیایی در ایران را نیز برعهده داریم که برای بالا بردن آمادگی ملی‌پوشان، اردوهای تدارکاتی از اواخر مرداد در تهران آغاز می‌شود. در این اردوی ۲۱ روزه، تمرینات بدنسازی و آمادگی جسمانی انجام خواهد شد و سپس اردوهای اسکی روی برف از آبان ماه و همزمان با بارش برف زمستانی آغاز می‌شود.

انتهای پیام/