الهه منصوریان در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری ایپنا؛ درخصوص حضورش در برنامه ماه عسل بیان کرد: این اولین بار بود که برای میلیون ها ایرانی درددل می کردم و حس عجیبی داشتم و خیلی سخت بود، پیش از این از داستان زندگیمان فیلم ساخته بودند اما تا این حد بیننده نداشت، مردم با ما خندیدند، گریه کردند و به ما لطف داشتند که از همه آنها سپاسگزاریم  البته زندگی های شبیه ما کم نیست ولی این دلیل نمی شود که پدر خانواده بگذارد و برود.

وی در ادامه درخصوص بخشیدن پدرش بعد از ۱۵ سال گفت: پدر ما ۱۵ سال پیش رفت تا چند سال که کسی از او خبر نداشت ، بعد از آن هم تنها شهربانو و سهیلا با وی در تماس بودند حتی خود من هم در سمیرم گاهی می دیدمش ولی با او حرف نمی زدم و نمی توانستم ببخشم در نهایت هم شب گذشته توانستم پدر را ببخشم و یک بار دیگر دور هم جمع شدیم.

بانوی ووشوکار ایران تاکید کرد: اگر مشکل ما فقط دوری از پدر بود، پدرم سختی بیشتری کشید چرا که او علاوه بر دوری از ما شرمنده هم بود و به پدرمان هم این مدت بسیار سخت گذشت.

**۲۰ خرداد به چین برمی گردم
لژیونر ووشوی ایران در پاسخ به این سوال که چه زمانی برای ادامه مبارزه در لیگ به چین می رود، گفت: من برای برنامه ماه عسل به ایران آمده بودم، تيم ما «چانگ چون» در ليگ حرفه ای چین دوم شد البته یک مبارزه آخر مانده است و فکر می کنم بیستم برای مسابقه بروم فعلا در کرج تمریناتم را ادامه می دهم.

وی درباره سهیلا منصوریان گفت: من به همراه سهیلا به چین رفته بودیم، سه مبارزه انجام دادم که ثمره آن کسب دو پيروزی و همچنين يک شکست بود. همچنين خواهرم نيز به يک پيروزی و يک شکست دست يافت. باتوجه به اینکه اردوی تیم ملی آغاز می شود فکر کنم سهیلا در ایران بماند و این بار من به چین بروم چون او مبارزه ای ندارد و فقط اگر بیاید برای مراسم اختتامیه و اهدای مدال می شود.

**در لیگ چین مجبور شدم وزن کم کنم
منصوریان در خصوص تنها شکستش در لیگ چین گفت: در آنجا به جای وزن ۵۶ که در ایران بازی می کنم در وزن ۵۲ کيلوگرم، مبارزه کردم و قهرمان بازی های ملی چين را شکست دادم و در ادامه مسئولان تيم از من خواستند تا در وزن ۶۰ کيلوگرم به مبارزه بپردازم، اين مبارزه با دارنده مدال طلای جهان از چين بود که در يک بازی نزديک که سه راند به طول انجاميد مغلوب شدم وی قهرمان دنیا بود و زورم به او نرسید.

وی در ادامه به استقبال مردم چین از ورزش ووشو هم اشاره کرد: ووشو در چین طرفداران زیادی دارد و سالن برگزاری مسابقات پر می شود من حتی پیرمردی را دیدم که همسرش که یک پیرزن ناتوان بود و روی کول انداخته  و به سالن آورده بود تا مسابقات را از نزدیک تماشا کند که برایم جالب بود.

* نام مربی جدیدم را به  زودی اعلام می کنم

قهرمان ووشوی ایران درخصوص وضعیت تمریناتش گفت: در حال تمرین با یک مربی خانم هستم ؛ البته تا چند هفته نمی خواهم اسمشان را اعلام کنم، وی بسیار سخت گیر و کاربلد است تا قبل از تمرین با او فکر نمی کردم مربیان زن تا این حد سخت گیر باشند، منتظر اعلام نامش باشید.

انتهای پیام/

گفتگو از نسیم نصیری