به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایپنا، امیر قلعه نویی سرمربی سابق تراکتورسازی که هم قهرمانی در جام حذفی را از دست داد و هم نتوانست عنوان نایب قهرمانی در لیگ برتر را حفظ کند و جای خود را به یحیی گل محمدی داد، امروز در صفحه رسمی اینستاگرامش متنی را خطاب به هواداران تراکتورسازی به اشتراک گذاشت نوشت که در دل آتش دارد.

در متن اینستاگرام قلعه نویی آمده است: امروز که باشما پرشورها، طرفداران تراکتور بزرگ صحبت می‌کنم، ذهنم به تازگی از اتفاقات عجیب لیگ شانزدهم رهایی یافته اما همین حالا هم که به عقب برمی‌گردم، در دل آتشی دارم از آن همه زحمتی که بازیکنان باتعصب کشیدند و در نهایت به کسب جام ختم نشد.

اگرچه یادآوری دلایلی که یک سد بزرگ برای رسیدن به دو قهرمانی برای ما ساخت، پایان ماجرا را عوض نمی‌کند.

اما آنچه که باید با شما مردم بزرگ آذربایجان، دیار ستارخان و باقرخان در میان بگذارم این است که اگر دوباره به تبریز و تراکتورسازی برگشتم، دلیلش فقط پاک کردن خاطرات تلخ پایان دوره اول از ذهن شما هواداران بود.

وقتی با کمک همه مجموعه تراکتورسازی، این تیم برای اولین بار به آسیا رسید، به ماجراجویی های تازه می اندیشیدم اما اجازه ندادند ثمره آن همه تلاش را ببینیم و انگار داستان خراب کردن وجهه من بود، آن روزها جواب را در دل نگه داشتم و منتظر فرصتی ماندم که برگردم و کاری کنم که ذهنیت های نادرست پاک شود.

خدای بزرگ را شکر میکنم که به دلم نگاه کرد و مرا بار دیگر در کنار پرشورها قرار داد. جایی که باهم، یکصدا برای افتخارآفرینی متحد شدیم و حالا ذره‌ای شک ندارم تصورات قبلی حتی در کوچک‌ترین گوشه ذهن مردم آذربایجان جایی ندارد و این، مهم‌ترین دستاوردم از حضور مجدد در تبریز بود. ‎

با شما عزیزان زندگی کردم و حالا هرچه دارم، خاطرات خوبی است که به واسطه شما مردم بزرگ رقم خورده است. اگرچه عجیب‌ترین دوران مربیگری‌ام را سپری کردم اما حس مبارزه‌طلبی با وجود همه نداری‌ها و مشکلات اجازه نداد حتی یکبار به فکر رها کردن بیفتم. من بازیکنانی و همکارانی داشتم که از جان مایه می‌گذاشتند، هوادارانی را می‌دیدم که دلشان برد می‌خواست اما با شکست‌ میدان را خالی نکردند.

‎ آن روز که به واسطه بزرگ‌ماندن تراکتور مُشت‌هایم ناخودآگاه بالا رفت، چه تهمت‌هایی که نشنیدم ولی ایستادم. چون جز آینده‌ای که برای تراکتور ترسیم کرده‌ بودم، در ذهنم نمی‌گذشت.این‌ها البته تجربه‌ای بزرگ و درسی عبرت‌‌آموز در دوران مربیگری‌ام بود که هرگز از یاد نمی‌برم و تا مدتها به سختی‌های این دوران افتخار می‌کنم.
انتهای پیام/