به گزارش خبرگزاری ایپنا و به نقل از کمیته ملی پارالمپیک، همزمان با برگزاری مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی کشور دوره ۴ روزه داوری و کلاسبندی بین‌المللی وزنه‌برداری زیر نظر کمیته بین‌المللی پارالمپیک برگزار می‌شود.

یوگنی ماشکوفسکی (Evgeny Mashkovskiy) سر کلاسبند و مدرس کلاسبندی کمیته بین‌المللی پارالمپیک و قمرالزمان بن قدیر (Kamaruzaman Bin Kadir) ناظر مسابقات و مدرس داوری از روسیه به دعوت کمیته ملی پارالمپیک به کشورمان سفر می‌کنند تا در چارچوب برنامه توسعه وزنه‌برداری کمیته بین‌المللی پارالمپیک دوره ۴ روزه داوری و کلاسبندی  را در کشورمان برگزار کنند.

بنابر همین گزارش مربیان و داوران وزنه‌برداری که دارای مدرک مربیگری یا داوری از فدراسیون‌های وزنه‌برداری و یا فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین هستند، در صورت تسلط به زبان انگلیسی می‌توانند برای ثبت نام به فدراسیون جانبازان و معلولین مراجعه کنند.

لازم به ذکر است مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی کشور طی روزهای ۲۷ تا سی‌ام تیر ماه جاری زیر نظر کمیته بین‌المللی پارالمپیک در تهران برگزار می‌شود.

همچنین مکمینین ذکریا، کلاسبند بین‌المللی از مالزی به دعوت کمیته ملی پارالمپیک برای حضور و کلاسبندی رقابت‌های فوق الذکر به کشورمان سفر می‌کند.

انتهای پیام/