به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایپنا؛ جلسه شورای فنی فدراسیون وزنه‌برداری دو روز قبل برگزار شد و در نهایت بعد از دو ساعت بحث و تبادل نظر، فدراسیون تصمیم گرفت مقابل درخواست‌ عجیب کیانوش رستمی که گفته بود حاضر نیست زیر نظر سجاد انوشیروانی تمرین کند، کوتاه بیاید.
قهرمان وزنه برداری المپیک انقدر بر سر تمرینات تیم ملی حاضر نشد تا فدراسیون نشینان برآن شدند تا هر طوری هست برای کسب نتیجه او را به ترکیب برگردانند تا در مسابقات قهرمانی جهان که آذر ماه امسال برگزار می شود تیم ملی بدون رستمی اعزام نشود.
براین اساس، کیانوش رستمی باید یک مربی مورد تایید فدراسیون را به عنوان مربی شخصی خود انتخاب تا از این پس زیر نظر او تمرین کند.
علی مرادی رئیس فدراسیون وزنه برداری که در انتخابات ریاست فدراسیون جهانی وزنه برداری هم مهره هایش را به خوبی نچید و باعث شد تا وزنه برداری ایران با تهدید روبه رو شود، اکنون با کوتاه آمدن بر سر تصمیم درباره رستمی باز هم اشتباه کرد! وی که بارها عنوان کرده بود کیانوش رستمی حق انجام تمرینات در خارج از اردو را ندارد اکنون مجبور شد نظرش را تغییر دهد و رستمی به اردو نیاید.
باید دید کیانوش رستمی با این تصمیم فدراسیون در رقابت های پیش رو چه کار خواهد کرد و آیا رستمی سالاری در فدراسیون وزنه برداری، کار را به جایی می رساند که سجاد انوشیروانی از سرمربیگری تیم ملی برکنار شود؟
انتهای پیام/