مسئولان فدراسیون جودو با امیر قاسمی نژاد مربی تیم ملی جوانان قطع همکاری کردند!

به گزارش خبرگزاری ایپنا ، تیم ملی جودوی کشورمان بامداد روز جمعه برای حضور در اردوی مشترک راهی کشور ژاپن شد، طبق برنامه ریزی مسئولان فدراسیون ملی پوشان کشورمان به مدت ۱۰ روز با تیم ملی این کشور یک اردوی مشترک برگزار خواهند کرد. در ترکیب اعزامی تیم ملی به این اردوها، تعدادی از جوانان ملی پوش نیز به همراه بزرگسالان در قالب یک تیم به این اردوها اعزام شده‌اند.

جودوکاران ملی پوش پس از پایان اردوی مشترک در شهر توکیو راهی کشور چین خواهند شد تا در مسابقات گراند پریکس چین حضور پیدا کنند.

طبق آخرین خبرها، امیرقاسمی‌ نژاد که سال گذشته طی حکمی از سوی رئیس فدراسیون به عنوان مربی تیم ملی جوانان انتخاب شده بود، این روزها در کنار ملی پوشان حضور ندارد و طبق تصمیمات مسئولان فدراسیون از جمع کادرفنی کنار گذاشته شده است.

تیم ملی جوانان فروردین‌ماه سال جاری در مسابقات بین المللی آلمان و در اردوی مشترک ازبکستان حضور پیدا کرد که امیرقاسمی‌نژاد به عنوان مربی تیم ملی فعالیت می‌کرد، اما گویا پیش از اعزام جودوکاران به اردوی مشترک ژاپن، مسئولان فدراسیون با این مربی قطع همکار کرده‌اند.

در حال حاضر محمد منصوری هدایت تیم ملی جوانان، امید و بزرگسالان را برعهده دارد و محسن زکریا نیز به عنوان مربی در کنار ملی پوشان حضور دارد.

محمد رشنونژاد، علیرضا خجسته، محمد محمدی بریمانلو، مهدی فتحی پور، سعید ملایی، وحید نوری، رامین صفویه،علی پرهیزکار، حمیدرضا ملک زاده، محمد منصوری (سرمربی)، محسن زکریا (مربی)،محمدرضا رودکی (سرپرست تیم ملی).

لازم یادآوری است، مجید زارعیان سرمربی تیم ملی جودو در حالی حکم سرمربیگری خود را از رئیس فدراسیون دریافت کرده است که تا به امروز به هیچ عنوان در کنار تیم ملی فعالیتی نداشته است، این روزها نیز هرچند رئیس فدراسیون جودو مدعی شده زارعیان به زودی به جمع کادرفنی اضافه خواهد شد که محمدرضا رودکی مدیر سازمان تیم های ملی جودو طی مصاحبه‌ای مدعی شده سیدمحمود میران، من و یک مربی فرانسوی گزینه‌های اصلی هدایت تیم ملی بزرگسالان هستیم.

حالا باید بین صحبت‌های رئیس فدراسیون جودو و مدیرتیم‌های ملی خانواده جودو پرتقال فروش را پیدا کنند!