به گزارش خبرگزاری ایپنا؛  احمد احمدی، ملی پوش بادبانی در خصوص اردوی خود در کشور اسپانیا گفت: اردویي  كه هم اکنون در آن حضور دارم زير نظر مربي ايتاليايي لوكا دووتی و ورزشكاراني از اسپانيا، ايرلند، كانادا، آرزژانتين، ترميه، كرواسي، سويس در حال برگزاري است.

وی هدف از اردوی خود را آمادگی و حضور موفق در مسابقات جهاني مجارستان در شهريورماه امسال و انتخابي المپيك ژاپن دانست و ادامه داد: اولين دوره انتخابی المپیک شهريور سال آینده در دانمارك برگزار مي شود و غیر از این مسابقات بازيهاي آسيايي اندونزي نیز پیش رو است که امیدوارم با قدرت در آن شرکت کنم.

ملی پوش بادبانی در خصوص تمرینات آمادگی خود اظهار داشت: خداروشكر تمرينات به صورت خيلي عالي در بعد تمرين روي آب، وزنه، هوازي و دوچرخه به صورت برنامه ريزي شده ادامه دارد و پيشرفت خيلي خوبي را در مسابقاتي كه بين خودمان به صورت تمريني برگزار كرديم داشته ام و مربيان رضايت كامل را دارند.

احمدی ادامه داد: در تمرينات سرعتی قايق نيز در بادهاي زياد و كم لوكا و آناليزر تيم از سرعت قايقم راضي بوده و نسبت به حريفان سرعت قايق خوبي پيدا كرده ام و خداروشكر روند اميدوار كننده ايي را سپري كرده ام.

وی تاکید کرد: تمرينات سخت ادامه دارد و انشالله بتوانم نتايج اين زحمات را با نتيجه درخشان در مسابقات پيش رو بگیرم.

ملی پوش بادبانی در بخش پایانی صحبت هایش خاطرنشان کرد: جا دارد از اميني رئيس فدراسيون، مرادي دبیرکل و اتابكي رئیس کمیته بادبانی نهايت تشكر را بكنم چراکه اگر كمك بزرگان نبود الان در اين شرايط خوب تمريني نبودم.

انتهای پیام/