به گزارش خبرگزاری ایپنا  ؛در ادامه مسابقات وزنه برداری قهرمانی جوانان جهان و در چهارمین روز از این رقابت‌ها، عباس زندی ملی‌پوش کشورمان در پیکارهای دسته ۷۷ کیلوگرم گروه A با ۹ وزنه‌بردار دیگر به رقابت پرداخت که در پایان در جایگاه دهم ایستاد.

* حرکت یک‌ضرب:

زندی در نخستین حرکت یکضرب موفق به مهار وزنه ۱۴۹ کیلوگرمی نشد، اما در حرکت دوم این وزنه را مهار کرد، اما بار دیگر در حرکت سوم در مهار وزنه ۱۵۲ کیلوگرمی ناکام بود تا با همان وزنه ۱۴۹ کیلوگرمی به عنوان یازدهمی بسنده کند.

در پایان حرکات یک ضرب یسیون لوپز از کلمبیا با ۱۶۱ کیلوگرم طلا گرفت. ژیائو شو از چین با ۱۵۵ کیلوگرم به مدال نقره و ریتوارس از لتونی با ۱۵۴ کیلوگرم به مدال برنز دست یافتند.

* حرکات دوضرب:

زندی برای نخستین حرکت وزنه ۱۶۶ کیلویی را انتخاب کرد که موفق به مهار آن نشد، اما در دومین تلاش این وزنه را بالای سر برد. زندی در حرکت سوم در مهار وزنه ۱۷۴ کیلوگرمی هم ناکام بود تا با مجموع ۳۱۵ کیلوگرم و عنوان دهمی به کار خود پایان دهد. سلطانی در دوضرب نیز با ۱۶۶ کیلوگرم سیزدهم شد.

 در پایان حرکت دوضرب یسیون لوپز از کلمبیا با ۱۹۵ کیلوگرم اول شد. شهزاد خدایبرگانوف از ازبکستان با ۱۸۶ کیلوگرم و سونگ مین کیم از کره جنوبی با ۱۸۵ سوم شد.

در مجموع دسته ۷۷ کیلوگرم، یسیون لوپز از کلمبیا با ۳۵۶ کیلوگرم اول شد و مدال طلا را بر گردن آویخت، شهزاد خدایبرگانوف از ازبکستان با ۳۳۸ کیلوگرم در جایگاه دوم ایستاد و ویاچسلاو یارگین از روسیه با ۳۳۵ کیلوگرم سوم شد و مدال برنز گرفت.

انتهای پیام/