محمود پراش در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری ایپنا؛ درخصوص وضعیت آسیب دیدگی اش گفت: حدود ۶ هفته پیش از تمرین در حال بازگشت به منزل بودم که تصادف کردم و هم مچ دستم آسیب دید، هم ساعدم شکست و مجبور به جراحی شدم و ۳ یا ۴ پین هم در دستم گذاشتند.

وی در ادامه توضیح داد: گچ دستم را فکر می کنم تا یک هفته دیگر باز کنم ، خدارا شکر اوضاع دستم بهتر است اما در این مرحله از اردوی تیم ملی که در حال برگزاری است با اینکه اسمم در لیست بود، نتوانستم در تمرینات شرکت کنم؛ امیدوارم در مرحله بعدی اردو به ملی پوشان ملحق شوم.

رکابزن تیم ملی ایران، در خصوص اینکه آیا فدراسیون دوچرخه سواری در هزینه های عمل جراحی به وی کمک کرده است یا خیر، گفت: من از طریق پدرم بیمه بودم و بیمه تکمیلی هم داشتم، البته بیمه ورزشکاران هم بودم ولی از  آن استفاده نکردم، فدراسیون دوچرخه سواری با من در تماس بود و حتی می خواستند در هزینه ها کمکم کنند اما من گفتم چون بیمه هستم احتیاجی نیست.

پراش در بخش پایانی صحبت هایش گفت: تمریناتم را در این مدت تا جایی که امکان داشته باشد دنبال کرده ام که عقب نمانم؛ تمرینات بدنسازی را پیگیری کرده ام و به سختی تاجایی که بشود رکاب هم می زنم تا آمادگی ام از بین نرود.

انتهای پیام/