به گزارش خبرگزاری ایپنا؛ در ادامه مسابقات کاراته وان سجاد گنج زاده نماینده وزن ۸۴+ کیلوگرم تیم ملی ایران در نخستین مبارزه خود در چارچوب این رقابت‌ها به مصاف “یوردان کوندف” از بلغارستان رفت و این دیدار با نتیجه ۲ بر صفر به سود نماینده کشورمان به پایان رسید.

گنج زاده در دومین دیدار به مصاف نماینده اسپانیا رفت و این دیدار هم با نتیجه ۵ بر صفر به سود کاراته‌کای ایران به پایان رسید. وی در ادامه با نتیجه ۲ بر یک مقابل نماینده لهستان شکست خورد. در ادامه این رقابت‌ها با شکست ۲ بر صفر نماینده لهستان مقابل “گوگیتای” گرجستانی، سجاد گنج زاده از دور رقابت های لیگ جهانی کاراته وان در تولدو اسپانیا کنار رفت.

گوگیتا پیش از این دیدار خورخه لوپز اسپانیایی را نیز ۸ بر ۰ مغلوب کرد تا هادی عرب نیز شانس حضور در جدول رپه شارژ را از دست بدهد.

هادی عرب نماینده وزن ۸۴+ کیلوگرم در نخستین مبارزه خود به مصاف “میشل گیسلاندی” از ایتالیا رفت و این دیدار هم با نتیجه ۲ بر صفر به پایان رسید.

عرب در دومین دیدار به مصاف”خورخه لوپز” از اسپانیا رفت. این دیدار با نتیجه صفر برصفر به پایان رسید که سرانجام رای به برتری نماینده اسپانیا دادند.