به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایپنا؛ محمدرضا جعفری، سرمربی تیم ملی ووشو در اقدامی عجیب تمام صحبت هایی را که درخصوص شرایط موجود در ورزش ووشو می گذرد، پس گرفت آن هم به خاطر اینکه فدراسیون حکم جلبش را نگیرد!

 

ماجرا از این قرار است که محمدرضا جعفری ، اسفند ۵ مصاحبه ای را علیه رئیس فدراسیون با خبرگزاری ایپنا انجام می دهد و بعد از آن بارها و به صراحت اعلام می کند که تمامی صحبت هایش راست است و جز حقیقت چیزی را برزبان نیاورده است!

در پی انتشار این مصاحبه کمیته انضباطی فدراسیون ووشو وی را احضار کرد، اما جعفری بعد گفتگو با خبرنگار ایپنا، اظهار کرد ه در این جلسه حاضر نمی شود و با الفاظی نامتعارف رئیس فدراسیون را بار دیگر به این متهم کرد که تنها کسانی را می بیند که در

خدمتش هستند و بله قربان گوی او محسوب می شوند

.

 

بعد از آن جلسه کمیته انضباطی تشکیل  و محمدرضا جعفری به مدت ۳ سال محروم شد، نکته جالب اینجاست که فدراسیون با حکم محرومیت بلندمدت هم نتوانست جعفری را متقاعد کند که حرفهایش را پس بگیرد و جعفری باز هم در گفتگو با خبرنگار ایپنا که تمامی اسناد آن موجود است گفـت: سه سال را بکنند سی سال هم برایم فرقی نمی کند!

پس از آن خبرگزاری ایپنا؛ مصاحبه ای را با دبیر فدراسیون ووشو انجام داد که در آن گفته بود حکم کمیته انضباطی قابل بازگشت است البته در صورتی که جعفری به فدراسیون بیاید و درباره صحبت هایش توضیح دهد، اما جعفری در تجدید نظر هم حاضر نشد تا فدراسیون مجبور شود حکم را قطعی کند.

 

فدراسیون ووشو که گویا کمر همت بسته بود به هر طریقی شده است از جعفری را عوض کند این بار از دری دیگر وارد شد و جعفری به خبرنگار ایپنا اطلاع داد که فدراسیون از وی شکایت کرده است و اگر به تهران نیاید حکم جلبش را می گیرند!

 

گویا این بار تیر فدراسیون به خطا رفت و هنوز مشخص نشده بود در دادسرا چه بر طرفین گذشت که به یکباره جعفری در مصاحبه با یکی از خبرگزاری های رسمی کشور اعلام کرد که مصاحبه ای که از وی منتشر شده است، مغرضانه بوده و به هیچ وجه آن حرفها را نزده است!

از محمدرضا جعفری بعید بود با وجود سابقه درخشان ورزشی خود باوجود اطلاع از اسناد و صحبت های ایشان در این خبرگزاری زیر حرف خود بزند و آن را مغرضانه قلمداد کند.

خبرگزاری ایپنا قصد داشت فایل صوتی مصاحبه را برای تنویر افکار عمومی منتشر کند اما به دلیل استفاده از الفاظ نامناسب از آن خودداری کرد و به جای آن گوشه هایی از گفتگوی تلگرامی با محمدرضا جعفری را منتشر می کنیم تا رئیس فدراسیون ووشو بداند خبرگزاری ایپنا هیچ غرض ورزی در انتشار مصاحبه نداشته و تنها حرفهای جعفری را بدون تغییر و درخواست خود ایشان نوشته است.

خبرگزاری ایپنا همواره رسالت خود را در انتشار اخبار و مصاحبه ها بدون هیچ غرض ورزی انجام می دهد.