به گزارش خبرگزاری ایپنا؛  فریبرز عسگری سرمربی تیم ایران،  ۱۸ تکواندوکار را  برای حضور در تمرینات آماده سازی بازی‌های داخل سالن و هنرهای رزمی آسیا دعوت کرد.

مهدی اسحاقی، جعفر خلیل زاده، محمد گودرزی، محمدصادق دهقانی، آریان محمدی، علیرضا علیاری، سالار وحیدی، بهنام اسبقی، احمد خسروفر، مهدی جلالی، امیرحسین ساسان، کسری مهدی پور، مهدی قیاسی، احمد محمدی،علی پاکدین، مهدی خدابخشی، محمد خانی و علی ساعدی فر تکواندوکاران دعوت شده هستند.

بهنام اسبقی و مهدی خدابخش با حضور در رنکنیگ برترین های جهان و با دعوت از سوی فدراسیون جهانی می بایست برای حفظ و ارتقا جایگاه خود در رقابتهای گرندپری شرکت کنند. به همین دلیل به جای حضور در اردو، برای دیدار با رئیس فدراسیون و تعیین تکلیف خود به خانه تکواندو رفتند.

 اسبقی فرصت دیدار با پولادگر را پیدا نکرد و خدابخش هم در دیدار کوتاه خود که پس از چند ساعت معطلی صورت گرفت تنها نامه درخواست خود را تحویل وی داد.

اسبقی و خدابخش در صورت غیبت در بازیهای هنرهای رزمی، مرحله دوم رقابتهای گرندپری را از دست خواهند داد و با از دست دادن امتیازات زیاد این امکان وجود دارد که از جمع ۳۲ تکواندوکار برتر رنکینگ هم  خارج شوند.

مرحله نخست رقابتهای گرندپری در سال ۲۰۱۷، ۱۴ تا ۱۵ مرداد به میزبانی روسیه در مسکو برگزار خواهد شد.

پنجمین دوره بازی‌های داخل سالن و هنرهای رزمی آسیا، شهریورماه سالجاری به میزبانی ترکمنستان در  «عشق آباد» برگزار می‌شود.

انتهای پیام