به گزارش خبرنگار  خبرگزاری ایپنا؛  کیمیا علیزاده ، بانوی رکورددار تکواندوی ایران که در بیست و سومین دوره رقابت های قهرمانی جهان موفق به دریافت مدال نقره شده بود، پس از بازگشت از موجو به خاطر مشکلات روحی در بیمارستان بستری شد.

این خبر را مهرو کمرانی سرمربی تیم ملی بانوان در نشست خبری اعلام کرد و تاکید داشت کیمیا علیزاده تمام تلاشش را برای کسب مدال به کار بست اما بعد از بازگشت رفتارهایی دور از انتظار دید و تمام روحیه اش را از دست داد تا جایی که مجبور شد در بیمارستان بستری شود.

علیزاده همچنان در بیمارستان بستری است و این پرسش اساسی به فدراسیون نشینان وارد است که آیا یک مدال ارزش قربانی کردن کیمیا را داشت؟

هرچند مهرو کمرانی اصرار دارد بگوید این خواسته شخصی علیزاده بود که در مسابقات جهانی مبارزه کند، اما باتوجه به سن و سال کیمیا و شور و جوانی اش مشخص است که او نمی خواهد به راحتی این میادین را از دست بدهد، آیا نمی شد تا زمان بهبودی کامل کیمیا صبر کرد ، دختری که بدون شک تکواندوی ایران حالا حالا ها با او کار دارد و می تواند برای کشورمان افتخارآفرینی کند، اگر این مصدومیت ها به جایی برسد که پزشکان دیگر هرگز به کیمیا اجازه ورود به میدان ندهند باید چه گلی بر سر خودمان و تکواندوی بانوان بزنیم؟

علیزاده با درخشش در رقابت های قهرمانی جهان مدالی بسیار ارزشمند به دست آورد هرچند شنیده می شود او در زمان مسابقه سرگیجه های مکرر داشت و وقتی هم به کشور بازمی گشت پایش از شدت درد لنگ زد.

البته این خسته نباشید را هم به تیم ملی بانوان می گوییم که هرچند تنها با یک مدال بازگشتند اما عملکردشان به نسبت گذشته بهتر شده بود و باوجود میانگین سنی پایین توانستند چند مبارزه را طاقت بیاورند و حذف نشوند.