به گزارش خبرگزاری ایپنا؛ فراز رامهرمزی سرمربی تیم وزنه برداری شرکت ملی حفاری اهواز در خصوص برگزاری مرحله نخست لیگ وزنه برداری جوانان کشور به روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ گفت: مرحله اول لیگ جوانان از نظر برگزاری در سطح مسابقات بین اللملی انجام شد و مسئولان اجرائی لیگ، شرایط خوبی را در تالار وزنه برداری ورزشگاه آزادی مهیا کردند تا به نحو احسن مسابقه برگزار شود.
وی در خصوص پخش زنده مسابقات لیگ جوانان نیز اظهار کرد: پخش زنده لیگ و مسابقات وزنه برداری قطعاً باعث پیشرفت خواهد شد و این رشته را بیشتر به علاقمندان معرفی می کند، تا آنها ضمن آشنایی و اطلاع از فنون وزنه برداری، به وزنه برداری گرایش پیدا کنند. پخش مستقیم می تواند اسپانسر ها و حامیان مالی را برای حمایت این رشته جذب کند.
سرمربی تیم وزنه برداری شرکت ملی حفاری اهواز در خصوص رقابت نزدیک تیم ها در مرحله اول لیگ جوانان تاکید کرد: نکته قابل توجه در رابطه با لیگ وزنه برداری جوانان باشگاههای کشورمان در فصل ۱۳۹۶، حضور هفت تیم در لیگ است که برای اولین بار استارت خورد و جذابتر از سالهای اخیر برگزار شد. رقابت بین تیم ها حاضر در مراحل بعدی لیگ جوانان ادامه دارد و باید آمادگی خود را برای آینده حفظ کنیم.
رامهرمزی در خصوص هدف باشگاه شرکت ملی حفاری در وزنه برداری کشورمان خاطرنشان کرد: قصد باشگاه شرکت ملی حفاری اهواز استفاده از جوانان با آتیه در رشته وزنه برداری است، تا آنها در آینده پشتوانه های قوی برای تیم ملی کشورمان در رده های سنی مختلف باشند.
وی در پایان یادآور شد: به رضا بیرانوند ملی پوش تیم ملی جوانان کشورمان که در رقابت های قهرمانی جهان در ژاپن به مدال طلا دست یافت و در مرحله نخست لیگ جوانان به عنوان بهترین وزنه بردار معرفی شد، تبریک می گویم و امیدوارم در رقابت های مهمتر و بزرگتر به روند افتخارآفرینی خود ادامه دهد.
لازم به ذکر است؛ پس از پایان مرحله نخست لیگ وزنه برداری جوانان باشگاههای کشور، تیم وزنه برداری شرکت ملی حفاری اهواز با ۶۰۸ امتیاز در جایگاه نخست قرار دارد و تیم های مناطق نفت جنوب با ۶۰۶ امتیاز، عقاب نیروی هوایی با ۵۴۸ امتیاز، نیروی زمینی ارتش با ۵۴۷ امتیاز، نور همدان با ۵۳۵ امتیاز، کوثر ساری با ۴۲۳ امتیاز و نفت و گاز مسجد سلیمان با ۳۴۵ امتیاز در جایگاههای دوم تا هفتم جای گرفتند.