به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایپنا؛ فدراسیون تنیس روی میز در اقدامی بی سابقه با ارسال بخش نامه به استان های مختلف کشور، اعلام کرده است که ورزشکاران، مربیان، داوران و دست اندرکاران این رشته ورزشی در هر نقطه از کشور برای صدور کارت عضویت یک ساله باید مبلغ ۴۸۰ هزار ریال پرداخت کنند.

نکته جالب توجه اینجاست که تنها کسانی که این کارت را تحویل بگیرند اجازه خواهند داشت در رشته ورزشی تنیس روی میز فعالیت کنند در غیراین صورت به رسمیت شناخته نمی شوند.

باتوجه به اینکه تعداد جامعه پینگ پنگ در ایران بسیار پرجمعیت است با یک حساب سرانگشتی می توان متوجه شد که فدراسیون نشینان با این پول چه مبلغ هنگفتی را به جیب خواهند زد!

تعدادی از رئیس هیئت های استان های مختلف که از هراس فدراسیون و عواقب احتمالی صحبت هایشان، نمی خواستند نامشان فاش شود در گفتگو با خبرنگار ایپنا، از پرداخت این مبلغ پول آن هم در ازای یک کارت و بدون دریافت هیچ خدمات مفیدی اعتراض کرده اند.

شنیده ها حاکی از آن است که خانواده بزرگ تنیس روی میز به اشرافی شدن این رشته ورزشی بسیار معترض است، چرا که بسیاری از افراد توان پرداخت این مبلغ را ندارند و این طرح پینگ پنگ را فقط ورزشی برای پولدارها معرفی خواهد کرد.

انتظار می رود فدراسیون تنیس روی میز صدای فعالان این رشته ورزشی را بشنود و یک  بازنگری در این طرح داشته باشد.

فدراسیون پینگ پنگ چندی قبل تیم باسابقه دانشگاه آزاد را تنها به این دلیل که مطالبات فدراسیون را تا قبل از بازی فینال پرداخت نکرده بودند، از لیگ بیرون کرد و به نظر می رسد رئیس و دبیر جدید فدراسیون تنیس روی میز علاقه زیادی ، پول را به هر چیز دیگری بیشتر ترجیح می دهند!

 

به قلم نسیم نصیری