به گزارش  خبرگزاری ایپنا  ؛ مصطفی مدبر رئیس شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی در نشست خبری درباره شرایط سالن افراسیابی گفت: این سالن ۸ سال پیش برای مسابقات آسیایی و برای تمرین به جودو داده شد تا بعد به شرکت داده شود. آنجا سالن مسابقه است نه تمرین که رشته‌های مختلف حتی والیبال هم در آنجا مسابقه داده است. از آن زمان تاکنون سالن دراختیار جودو است که اصلاً هم نگهداری نکردند.

رئیس شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی ادامه داد: بازسازی در دستور کار قرار گرفت که این کار در بخش‌هایی هم انجام شد، اما با وجود اینکه دستور وزیر است که این سالن برای مسابقات استفاده شود، باز هم جودو همکاری نمی‌کند، در حالی که این فدراسیون در کبکانیان هم سالن دارد.

مدبر در بخش دیگری از صحبت هایش گفت: بودجه سال گذشته ما ۵۶۰ میلیارد بود که ۵۰ درصد محقق شد. ما عمده مطالبات پیمانکاران را پرداخت کردیم و شاید مطالبات جزئی مانده باشد.

وی افزود: سال ۹۵ پروژه‌های بزرگی مثل نقش‌جهان بعد از سالها افتتاح شد که بازی‌های سپاهان در آنجا برگزار می‌شود. این مجموعه هم رضایت بازیکنان و هم تماشاگران را به دنبال داشته است.

مدبر تاکید کرد: در ادامه افتتاح پروژه‌هایی که داشتیم می‌توان به میان‌رود شیراز با ظرفیت ۵۰ هزار نفر اشاره کرد که آماده استفاده برای لیگ دسته اول است. ما همانطور که قول داده بودیم، چمن ورزشگاه یادگار امام را افتتاح کردیم و صندلی‌گذاری آزادی هم یکی از پروژه‌هایی بود که انجام شد. تلاش ما این است استادیوم‌های ۶ هزار نفری و سرپوشیده را به بهره‌برداری برسانیم.

انتهای پیام/