ملکی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری ایپنا؛ گفت: مشکل اصلی تکواندو در راس آن است. در فدراسیون تمامی تصمیمات را فقط یک نفر می گیرد و سایر افراد فقط نظر می دهند. بعد از نتایج فاجعه آمیز در رقابت های قهرمانی جهان ساده ترین کار این بود که مسئولان عذرخواهی کنند و یا استعفا بدهند اما متاسفانه ریاست محترم فدراسیون فرمودند به مردم بدهکارند و قصد دارند بدهیشان را بپردازند اما روز به روز این بدهی بیشتر می شود و گویا دیگر قادر به پرداخت بدهی خود نیستند! دیگر دوران ریاست پولادگر به سر آمده است.

وی در ادامه تاکید کرد: من و بیژن خراسانی  چند ماه پیش در یکی از جلسات کمیته ملی المپیک آقای داورزنی را دیدیم و از وی درخواست کردیم که وقت ملاقاتی به ما بدهند، ایشان جواب دادند که در خدمت شما هستم! بعد اصرار کردیم که زمان دقیق ملاقاتمان را معین کنند ولی باز همان جمله را تکرار کردند اکنون بعد از ماهها هنوز این فرصت را نداشتیم که در جلسه ای با او به گفتگو بنشینیم.

سرمربی پیشین تیم ملی تکواندو اظهار داشت: تکواندوکاران ایرانی اقتدار گذشته را ندارند و با یک مشت ناک اوت می شوند، به زعم مسئولان فدراسیون تکواندو و وزارت ورزش نتیجه ارزشمندی در رقابتهای قهرمانی جهان کره جنوبی به دست آمد، اما از نگاه کارشناسان این رشته، نتیجه غیر قابل قبول است و ایران با پایین ترین نمره توانست بر روی سکو قرار بگیرد .

ملکی در ادامه گفت: خانواده تکواندو دیگر از وزارتخانه ناامید شده اند و قصد داریم از طریق مجلس مطلباتمان را پیگیری کنیم، آقای داورزنی حرف از همدلی می زنند! اما کجا می توان آن را یافت؟

**اعضای شورای فنی چرا پاسخگو نیستند؟

کارشناس تکواندو کشورمان در بخش دیگری از صحبت هایش گفت: پولادگر با هدف انحراف افکار عمومی طرح شورای فنی را مطرح و اجرایی کرد و یک «شو تبلیغاتی» به راه انداخت و در همان جلسه از بین خودشان سرمربیان تمام رده های سنی و مسابقاتی که باید اعزام شوند را مشخص کردند.

ملکی اضافه کرد: اکنون که تیم نتیجه نگرفته است آیا وقت آن نرسیده که اعضای شورای فنی مقابل مردم پاسخگو باشند که کادر فنی تیم ملی را بر اساس کدام ویژگی انتخاب کرده اند؟

**پولادگر دو سال است که خود را از چشم خبرنگاران پنهان می کند
ملکی در خصوص اینکه پولادگر هنوز حاضر به پاسخگویی مقابل خبرنگاران نشده است، گفت: او دو سال است که خود را پنهان می کند، هر زمانی صلاح می بیند می آید و یک نیشی می زند و می رود، در رقابت های المپیک هم آمد و اعلام کرد که چون خبرنگاران حاشیه سازی کرده اند ما نتیجه نگرفتیم، آیا این گفته درست است؟ وزارت ورزش از ۸ ماه قبل از المپیک به خبرنگاران سفارش کرده بود که رشته های ورزشی المپیکی را وارد حاشیه نکنند و آنها هم چیز منفی ای درباره تکواندو ننوشتند، چطور شد که تقصیر را گردن آنها انداختیم؟

سرمربی پیشین تیم ملی تکواندو در بخش پایانی صحبت هایش  گفت: امیدوارم دوستی ها با رئیس فدراسیون تکواندو کنار گذاشته شود و  دست از حمایتهای بی جا برداریم و فکری اساسی به حال این رشته ورزشی المپیکی کنیم.

انتهای پیام/