به گزارش  خبرگزاری ایپنا و به نقل از کمیته ملی پارالمپیک، نشست امروز هیات رئیسه و اجرایی به ریاست محمود خسروی‌وفا، رئیس کمیته و در غیاب مسعود اشرفی، دبیرکل که برای همراهی تیم ملی در مسابقات جهانی پارا دوومیدانی در لندن حضور دارد، برگزار شد.

در آغاز جلسه صبح امروز محمودخانی، معاون فنی کمیته، در غیاب مسعود اشرفی دبیرکل به تشریح عملکرد کمیته در تیر ماه جاری پرداخت و عملکرد کمیته در یک ماه گذشته ارائه شد.

میهمان امروز نشست هیات رئیسه و اجرایی کمیته پارالمپیک سید امیر حسینی، رئیس فدراسیون ورزش‌های کارگری بود که به تشریح عملکرد فدراسیون ورزش‌های کارگری در ابعاد قهرمانی و همگانی پرداخت. همچنین طی مباحثی که پیرامون همکاری بین کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون ورزش‌های کارگری انجام شد، مقرر شد هیات‌های ورزشی تحت پوشش این فدراسیون فعالیت‌های پارالمپیکی خود را در استانهای کشور آغاز کنند.

ارائه گزارش از روند بررسی مجدد تقویم ورزش‌های تحت پوشش دو فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین و ورزش‌های نابینایان و کم‌بینایان توسط محمودخانی و ارائه گزارش اعزام تیم‌های والیبال نشسته مردان و زنان به مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه بخش‌های دیگر نشست صبح امروز هیات رئیسه و اجرایی کمیته ملی پارالمپیک بود.

لازم به ذکر است جلسه امروز هیات رئیسه و اجرایی از ساعت ۶ صبح در محل کمیته ملی پارالمپیک آغاز شد.

انتهای پیام/