تیم ملی والیبال نشسته بانوان ایران با پیروزی مقتدرانه خود مقابل قزاقستان به عنوان سوم مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه دست یافت.

به گزارش خبرگزاری ایپنا ، نمایندگان کشورمان در مصاف با تیم قزاقستان برای دومین بار این تیم را با نتیجه ی قاطع سه بر صفر شکست دادند و موفق شدند ضمن دست یابی به نشان برنز، مجوز حضور در مسابقات جهانی هلند و نیز بازی های پاراآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا را بدست آوردند.
تیم ملی بانوان در این مسابقات مقابل تیم های مغلولستان و قزاقستان به پیروزی دست یافت و دیدارهای خود با تیم های چین و ژاپن را واگذار کرد و در نهایت برای کسب عنوان سوم، برای دومین بار به مصاف قزاقستان رفت.
این تیم در مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه با ترکیبی جدید به میدان آمد و با وجود جوان گرایی و اعمال تغییرات موفق شد مجوز حضور در رویدادی مهم چون مسابقات جهانی ۲۰۱۸ هلند و نیز بازی های پاراآسیایی جاکارتا را بدست آورد.
تیم بانوان ایران با ترکیب نسرین فرهادی، طیبه جعفری (چهارمحال و بختیاری)، معصومه زارعی، نداپنجهباشی (خراسانرضوی)، بتول خلیل زاده،بتول جعفریان، رضوان میرزایی (کرمان)، مهری فلاحی (گیلان)، فرزانه حیدری (هرمزگان)، زینب ملکی، مژگان سعیدی (اصفهان)، زهرا دانایی (گلستان) با مربیگری مریم ایران منش، در این رقابت ها حضور یافت.