به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایپنا ، بعد از کسب عنوان قهرمانی تیم ملی جوانان ایران در رقابت های قهرامانی جهان و بازگشت علی مرادی رییس فدراسیون وزنه‌برداری از ژاپن دوباره چالش انتخاب بین بازیکن سالاری و یا  انتخاب کادر فنی گریبانگیر شده است.

ماجرای اختلاف کیانوش رستمی قهرمان المپیک ۲۰۱۶ و سجاد انوشیروانی سرمربی تیم ملی که به بعد از المپیک برمی گردد انقدر ادامه دار شد تا به جایی رسید که به جای حل دوستانه آن مرادی باید یکی از این دو را انتخاب کند.

هر چند به ظاهر برای مدتی رئیس فدراسیون وزنه برداری حق را به کادر فنی تیم ملی داد و با خواسته رستمی که می گفت حضر نیست زیر نظر انوشیروانی کار کند و مربی جداگانه می خواهد موافقت کرد اما حدود یک هفته پیش تصمیم فدراسیون نشینان به طور ناگهانی تغییر کرد به کیانوش رستمی اجازه داده شد تا خارج از اردوی تیم ملی و با یک مربی دیگر تمرین کند.

این تصمیم اما با واکنش سجاد انوشیروانی روبه رو بود و وی در حال حاضر از ادامه حضور در کادر فنی تیم ملی سر باز زده است.

 حالا همه انتظار دارند علی مرادی اوضاع تیم ملی را سر و سامان دهد، موضوعی که به این راحتی ها هم نیست و شاید رئیس فدراسیون باید بین کادر فنی یا ورزشکارش یکی را انتخاب کند!

البته از این نکته نباید غافل شد که اگر مرادی مجبور شود برای فرار از انتقادها و اتهام ها مبنی بر بازیکن سالاری ، کیانوش رستمی را کنار بزند، باید بداند که یک مدال جهانی از دستش رفته است!

باید به انتظار نشست تا مشخص شود سرانجام این بحران بزرگ در وزنه برداری آن هم در آستانه رقابت های یونیورسیاد و جهانی چگونه حل می شود.

گزارش از نسیم نصیری